Bloog Wirtualna Polska
Są 1 269 963 bloogi | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS
Kategorie

IZA CIERPI:(((

sobota, 30 stycznia 2010 10:53
czwartek, 28 stycznia 2010 0:03
 

 Kochani ,Iza już w domu .Rana po amputacji goi sie dobrze .Iza powoli uczy sie chodzic o kulach .
Jej wielką zmorą koszmarem prawie każdej minuty sa straszne bóle fantomowe ,ktorych Iza nie jest w stanie zniesć .Przychodzi do Izy rehabilitant ,ale zabiegi ,które dostaje  nie przynosza zadnych skutkówpod postacia jakiejkolwiek ulgi w cierpieniu .Dziś do konsultacji do kliniki w Pekinie poszedł  aktualny tomograf.Oby sie udało uzyzkac pozytywną odpowiedź.Jak wiecie Iza w Polsce nie poddana bedzie już żadnej formie leczenia przerzutów .Możliwosci są wyczerpane ..
Oby przyszły wiesci ,oby były jak najlepsze .
Spokojnej nocy dla wszystkich 


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (2) | dodaj komentarz

IZA NIE PODDA SIĘ...BĘDZIE ZDROWA...

sobota, 30 stycznia 2010 10:53
piątek, 22 stycznia 2010 0:26
 Bóle cały cza silne .Mimo to Iza jutro wychodzi do domku .
Co dalej ....Izunia nie wraca juz do szpitala  na oddział onkologii .Wszelkie mozliwości leczenia tutaj zostały wyczerpane .
Jeśli tylko najświeższy tomograf  Izusi dostanie sie w ręce osób ,które bedą w stanie go przetłumaczyć  zostanie on niezwłocznie posłany do Pekinu ,tam gdzie nasza dzielna Iza S. dostała wielką szansę na wyleczenie i tę szansę wykorzystała ( Izuniu S .oby tak dalej wszystko szło   ,w co wierzymy ;jesteśmy z Tobą  całym sercem )
 Kochani, Iza pragnie żyć z całych sił ,Iza ma przeogromna wolę walki ,serce pełne wiary  i optymizmu ,jest przepełniona ciepłem ,jest uśmiechnieta ..może ktoś  rzeknie ,ze to co mówię jest niedorzeczne; chora cierpiąca i uśmiechnięta ,optymizm ...coś tu nie gra .
U Izy gra jak najbardziej ,gra od zawsze :)
Kochani batalia o zdrowie Izy rozpoczęta..... bądźcie przy niej


                                                                                        Boże,dopomóż
(Wszelkie informacje  na temat stanu zdrowia Izuni uzyskiwane są  od Mamy Izy ; za jej zgodą i prośbą publikowane na tym bloogasku )
M.

Podziel się
oceń
0
0

komentarze (1) | dodaj komentarz

IZA NADAL W SZPITALU

sobota, 30 stycznia 2010 10:52
środa, 20 stycznia 2010 17:41
 
 Izusia nadal przebywa w szpitalu .Wczoraj dopadły ją straszne bóle ,,fantomowe" .Cała noc była jednym wielkim koszmarem dla niej i dla jej Mamusi .Jest bardzo wykończona .Miejmy nadzieję ,ze tak silne juz nie przyjdą choc lekarze takiej możliwosci nie wykluczają :(
Ten powód też wstrzymał powrót Izuni do domu
Bądźcie  przy Izie w modlitwie

Podziel się
oceń
0
0

komentarze (4) | dodaj komentarz

MROŹNY PONIEDZIAŁEK...MOŻE POWRÓT DO DOMU...I CO DALEJ?

sobota, 30 stycznia 2010 10:52
poniedziałek, 18 stycznia 2010 1:39
Iza coraz lepiej.Każdego dnia otoczona jest mnóstwem przyjaciół i znajomych ,którzy tłumnie przybywają by odwiedzić naszą wspaniałą Izę :D
Nadal przebywa na oddziale ortopedii .Jutro prawdopodobnie zostanie wypisana do domu .Rozmowa z lekarzami nastąpi też jutro ( a raczej dzis ;patrzę na zegerek jest juz grubo po pierwszej ) r .Pani Ela -mama Izy bedzie rozmawiała również i z lekarzami na oddziale onkologii co dalej. ...
W domu czeka Izę rehabilitacja .A my wszyscy czekamy na informacje co myślą lekarze ,jakie sa ich plany i perspektywy dotyczące jej dalszego leczenia w Polsce

Iza gdy tylko wróci do domu odpisze Wam z wielką przyjemnością na prywatną korespondencję, na którą z wiadomych przyczyn nie była w stanie odpisać .


dziekujemy ,ze jesteście z Izą :)

Podziel się
oceń
0
0

komentarze (0) | dodaj komentarz

IZA CZUJE SIĘ LEPIEJ

sobota, 30 stycznia 2010 10:51
piątek, 15 stycznia 2010 23:46

Moi Drodzy
Iza dochodzi w wielkim tempie do siebie .Jest silna i dzielna ,nasza kochana dziewczynka :)
 .Apetyt jej służy .cisnienie krwi książkowe ,wyniki nie zmieniły sie porównując do tych sprzed zabiegu -hemoglobinka w normie  :)Możecie nie wierzyc ale Iza od wczoraj nie chce leków przeciwbólowych .Walczy z bólem skutecznie na tyle ,ze leki sa jej zbędne .
Humor i samopoczucie Izy wspaniałe  :D
Izusia miała wielu gosci ,którzy  przynieśli Izie wiele energii uśmiechu i radosci ,za co serdeczne  dzieki .W końcu ostatnimi czasy Iza nie miała możliwości na spotkania z nimi  ze wzgledu na jej w szybkim tempie postępujace  złe samopoczucie .No ale teraz przecież trzeba to nadrobic  :) Taką nam Izus radosc przynosisz tak wspaniałymi wieściami .Jesteś niesamowita .
Dziękujemy kochani za wspaniałe komentarze tu na blogu oraz na profilu Izy .Jesteście wielcy .
Jeśli chodzi o dalsze leczenie Izy i plany lekarzy wobec jej osoby jak tylko Mamusia Izy bedzie po rozmowie z nimi zdamy szczegółowe informacje .
Dziękujemy raz jeszcze i każdego dnia za wspaniałą opiekę ,nad Izunią na oddziale na którym przebywa Iza .

Życzymy Wam wszystkim spokojnej nocki,posyłajcie Izuśce pozytywne fluidy ,nie poprzestajcie w modlitwach bardzo prosimy Was o to .


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (2) | dodaj komentarz

sobota, 21 października 2017

Licznik odwiedzin:  59 647  

Archiwum

Wyszukaj

Wpisz szukaną frazę i kliknij Szukaj:

O moim bloogu

Mam siedemnaście lat...Choruje na złośliwy nowotwór kości z przerzutami do płuc. Choroba zaczęła się niepozornie. To było w październiku 2007 roku. Ból kolana, wizyta u lekarza pierwszego kontaktu, ba...

więcej...

Mam siedemnaście lat...Choruje na złośliwy nowotwór kości z przerzutami do płuc. Choroba zaczęła się niepozornie. To było w październiku 2007 roku. Ból kolana, wizyta u lekarza pierwszego kontaktu, badania w kieleckim szpitalu i wyrok nowotwór kosci!!! - Zaczęło mnie boleć kolano, spuchło. Myślałam, że to może po zajęciach wuefu, że gdzieś upadlam...

schowaj...
 ----------------------------  ---------------------------- Światełko Pamięci Dla Izuni
  -----------------------------  ---------------------------------------

Statystyki

Odwiedziny: 59647

Lubię to

Więcej w serwisach WP

Wiadomości

Bloog.pl